ICC Logo
Канадський тур Олесі Сінчук

SPONSORED BY THE UKRAINIAN
CANADIAN CONCRESS

Звернення Олесі

Програма туру

Français English(UK)Українська
Français
English
Українська

Шановні друзі!

Олеся Сінчук - сучасний український композитор, музикант і поет, художник-графік. Пише та співає українською, російською та польською мовами. Працює у різноманітних музичних стилях: етно, фолк, акустичний рок, популярна музика, лірична пісня, романтичні твори для фортепіано.

Олеся Сінчук виступала в Києві, Полтаві, Харкові, Севастополі, Львові, Хмельницькому, Феодосії, Одесі, Москві, Мінську, Ризі, Вільнюсі, Санкт-Петербурзі, Талліні, Кишиневі та багатьох інших містах (близько 300 міст), з сольними концертами та в складі культурного міжнародного фестивалю "Караван бардів". Брала активну участь у міжнародному музичному проекті "Єдине древо", який проходив у Чехії, Польщі, Україні. Багато талантів Олесі Сінчук зробили її добре відомою вУкраїні та Східній Європі за останні роки.

Зараз українсько-канадський конгрес запросив Олесю Сінчук приїхати до Канади цього серпня для святкування 26-го року Незалежності України та 150-річчя Канади.

Ця сторінка призначена для забезпечення експозиції та підтримки візиту Олесі Сінчук до Канади.

Ми хотіли б, щоб якнайбільше канадців могли зустріти Олесю та почути її музику та поезію. Ваші пожертвування будуть використані для забезпечення та підтримки туру Олесі в Канаді. Ми сподіваємось, що в Едмонтоні, Калгарі, Торонто та Оттаві всі зустрінуться з Олесею та бачитимуть її виступи, а також дізнаються більше про прекрасну українську культуру та спадщину.

Всі пожертвування через український Конгрес в Канаді підуть на підтримку туру Олесі Сінчук в Канаді.

Дякуємо

Звернення Олесі

Ми - українці, вічності окраса,
З трипільської з'явилися ріки,
Ми сонячні, ми непідвладні часу,
ми чисті, як вода і як віки.

Доброго дня, дорогі друзі! 

Вітаю вас із серця України, із славетного міста Києва, з берегів прадавнього Дніпра. 
Мене звати Олеся Сінчук. Я композитор, співачка,поетеса, піаністка. 
Я обожнюю рідну землю і обожнюю свою справу. 
Дуже часто я виступаю у різних країнах, у різних містах, даруючи часточку України всім людям, які мене чують. Зараз мені випала честь виступати у Канаді.
Канада завжи була для мене чимось загадковим, таємним і жаданим, адже там найбільша діспора українців у цілому світі, які зберегли за багато років перебування там українські звичаї, традиції, українську пісню, українську душу. Мене запросили на фестиваль у Канаду, який присвячений Дню Незалежності України. На превеликий жаль, я не можу доїхати туди за власний кошт, адже квиток занадто дорогий. я прошу вашої підтримки - допомогти мені у цьому. Нехай ця мрія здійсниться. Я дуже хочу потрапити на фестиваль і подарувати часточку України всім гостям. 

З радістю і любов'ю - ваша Олеся Сінчук. 

Програма туру

У творчому доробку Олесі 5 музичних альбомів, графічні роботи, дві збірки поезій.

Пісня "Лада"
Вітер весни
Заповідник всесвіту
Карпатські потічки
Гори - море

Дізнатися більше можна на каналі youtube

Детальніше про творчість Олесі Сінчук http://olesiasinchuk.com.ua/

www.OlesyaCanadaTour.com